13/05/2026
Köszönjük Gajdos László Miniszter Úr!
❤️🤍💚
Azonnali moratóriumot hirdetek a védett erdők fakitermelésére. Nem engedhetjük tovább a tarvágásokat, erdeink nem csupán faanyagot, hanem a jövőnket és a hazánk épségét jelentik. Átalakítjuk az állami erdőgazdálkodást, hogy a profit helyett végre az ökológiai szemlélet legyen az irányadó. 🌳