10/05/2026
Hallod" bazdmeg! "
Vagy,hogy is mondtad.
" Anyádba"
Talán így helyes?
Milyen munkát kezdtél el?
4 évig van fűtés a 3.14-csád alatt,mindenkit magasról leszarsz, élsz,mint Takács melegen..
Szégyen,hogy ilyen emberek mandátumot vesznek fel..