20/12/2025
🙀🙀🙀🙀🙀💪✊🦊🥳
⭕️Poziv na još jedno noćno planinarenje po Vodiškim brdima.
Polazak na turu u 16h. Detalji u tekstu ⬇️⬇️⬇️
Vodiški Piketaši vas pozivaju u ime svog matičnog planinarskog kluba HPK Sv. Mihovil iz Šibenika da 21.12. 2025. dođete na tradicionalno adventsko noćno planinarenje.
Kao i dosad, želja nam je ispratiti staru godinu jednom noćnom šetnjom po brdima Vodiškog zaleđa. Ove godine okupit ćemo se na parkiralištu groblja u Vodicama. Početak planinarenja je u 16 h. Ove godine okupljamo se malo ranije, tako da ćemo na samoj stazi ući iz dana u noć.
Nakon Đira, druženje uz kobasice i piće je ispred konobe Draži, a nakon toga svi se mogu dobro zabaviti na Adventu u parku uz odličnu svirku lokalne grupe The Expendables.
Početak i kraj planinarenja bit će na parkingu kod groblja. Kružni đir po stazi, uz pauzu i fotografiranje kod Križa, trebao bi trajati oko 3 h 30 min, a proći ćemo nekih 8 km s 330 m uspona.
Nakon đira idemo u selo na druženje i zabavu. Parkirati možete na rivi kod turističke zajednice ili kod hotela Punta, parking je besplatan.
Teren je uglavnom planinarska staza uz nešto makadama i malo asfalta.
Na planinarenju će biti dosta članova planinarskog kluba Sv. Mihovil iz Šibenika, kao i članova HGSS-a.
Obucite se u skladu sa vremenskim uvjetima i prognozom.
Od opreme obavezna je čeona ili neka druga lampa, mobitel i osmijeh na licu.
Lokacija parkinga:
https://maps.app.goo.gl/6j7mgbqsByfrGXJJ9
Svi ostali upiti na brojeve
0951977027 MARKO
098219869 JOSIP
🔗 https://www.sv-mihovil.hr/clanci/poziv-tradicionalno-adventsko-nocno-planinarenje-po-brdima-vodiskog-zale-a-21-12-2025/637.html