10/03/2026
Máme to černé na bílém! 📜 Naše cesta k oficiální neziskové organizaci je úspěšně u konce. Dne 10.3. nám dorazilo usnesení soudu a my jsme nadšení, že můžeme naši činnost posunout na další úroveň.
Děkujeme všem, kteří nám v začátcích věřili. Teď nás čeká ta nejdůležitější část – reálná pomoc tam, kde je to potřeba. Sledujte nás, brzy odhalíme naše první velké plány! 🚀
Zajímá vás, co přesně plánujeme? Napište nám do komentářů..😉