22/02/2026
Ráno se mi udělalo špatně a vůbec to nevypadalo, že bych se nějakého charitativního běhu měl zúčastnit. Přehrával jsem si ovšem v hlavě, kolik lidí je na tomto světě ještě hůř než já. Kolik lidí se i přes všechny překážky osudu rozhodnou bojovat. Mysl je silnější než tělo. Vzal jsem si běžecké věci a přes nevolnost jsem šel.
Pokud něco milujete, běžte do toho, i když se zrovna necítíte. Bojujte za své vize a žijte naplno. Jednou tady nebudeme a člověk nejvíce lituje toho, co v životě neudělal.
Chtěl bych zároveň poděkovat všem, kteří i přes škaredé počasí dorazili a podpořili dnešní charitativní běh pro Adélku. Doufám, že jí tento běh pomůže sbírku zviditelnit a že úspěšně vybere veškeré peníze na své rehabilitace.
Odkaz na sbírku: https://donio.cz/pomoc-adelce-na-dalsi-krok-k-lepsimu-zdravi
Strava: https://strava.app.link/44Sll84lr0b
Instagram:
Běhy každou neděli ve 14:00 na adrese Dominikánské nám. 188/6/7, Brno